Słowo kluczowe
Szukaj dokładnego słowa

Regulamin

Jest to bezpłatna usługa mająca na celu ułatwienie komunikacji elektronicznej dla wszystkich użytkowników.

Korzystanie z bezpłatnych usług świadczonych na tej stronie internetowej będzie oznaczało akceptację poniższych zasad i warunków. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o zaprzestanie korzystania z tej strony.

Jesteś w pełni odpowiedzialny i odpowiedzialna za wszystkie działania prowadzone w ramach korzystania z naszych usług. Serwis extrakartki nie ponosi odpowiedzialności za żadne treści na ekartkach okolicznościowych, które stworzyłeś/aś na naszej stronie internetowej.

Wysyłanie ekartek anonimowych lub ekartek z fałszywym adresem e-mail nadawcy jest zabronione.

Użytkownik zobowiązuje się nie wysyłać ekartek z życzeniami zawierającymi groźby, wstydliwe, obraźliwe, napastliwe, obsceniczne, nienawistne lub w inny sposób nieodpowiednie. Twój numer IP zostanie wysłany wraz z ekartką z życzeniami. Jeśli ekarta ta stanie się przedmiotem śledztwa, Twój dostawca internetowy może być zmuszony do ujawnienia Twojej tożsamości! Serwis extraKartki, ma prawo, ale nie obowiązek, do usunięcia ekartek z życzeniami, które według naszego uznania są uznawane za naruszający niniejszy regulamin.

Zgadzasz się również nie dodawać do ekartek żadnych zdjęć, muzyki, tekstów lub innych treści chronionych prawem autorskim, chyba że uzyskasz zgodę właściciela praw autorskich.

Serwis extraKartki, darmowe e-kartki traktuje Twoją prywatność bardzo poważnie. Chronimy prywatność wszystkich informacji, które otrzymujemy podczas korzystania z naszej strony internetowej. Mogą to być indywidualne informacje identyfikujące użytkownika (np. adres e-mail) lub inne informacje wysyłane przez przeglądarkę internetową i dostawcę usług internetowych wraz z żądaniami strony internetowej. Jako zwolennicy przeciwko niechcianym wiadomościom e-mail zdecydowanie nie zgadzamy się na spam:

Osoby fizyczne, organizacje i firmy nie mogą korzystać z tej usługi do wysyłania wiadomości e-mail do osób lub innych podmiotów znajdujących się na listach mailingowych oraz do korzystania z grup dyskusyjnych, z których nie mają pełnych praw do korzystania, ani do wysyłania wiadomości e-mail do osób lub innych podmiotów, z którymi nie są zaznajomieni. Wysyłanie wielu e-maili z treściami reklamowymi jest uważane za nadużycie tej usługi ("spam") i podejmiemy odpowiednie kroki, aby wykluczyć użytkowników świadomie naruszających tę zasadę.

Nie udostępniamy nikomu adresów e-mail użytkowników naszej strony!

Ponieważ jest to usługa bezpłatna, nasza strona internetowa i poczta elektroniczna mogą zawierać reklamy. Nie będziemy przyjmować żadnych reklam od podmiotów, których produkty lub oferty uznajemy za obraźliwe lub niewłaściwe. Na przykład, nie zezwalamy na reklamy z witryn zawierających treści dla dorosłych lub witryn, które zawierają linki do treści dla dorosłych.

WSZYSCY UŻYTKOWNICY WYRAŹNIE WYRAŻAJĄ ZGODĘ NA KORZYSTANIE Z TYCH USŁUG NA WŁASNE RYZYKO. CHOCIAŻ ZAWSZE STARAMY SIĘ ZAPEWNIĆ WYSOKI STANDARD JAKOŚCI, NIE MOŻEMY UDZIELIĆ ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH STAŁEJ DOSTĘPNOŚCI, BEZBŁĘDNEGO DZIAŁANIA LUB TERMINOWOŚCI NASZYCH USŁUG. extraKartki, darmowe e-kartki NIE BĘDĄ ODPOWIEDZIALNE ZA JAKIEKOLWIEK FORMULARZE TREŚCI NA NASZEJ STRONIE LUB NA JAKIEKOLWIEK DARMOWYCH EKARTKACH Wysłanych za pośrednictwem tej usługi.

NINIEJSZY SERWIS, JEGO WŁAŚCICIELE, PROGRAMIŚCI, ADMINISTRATORZY, PARTNERZY I SPONSORZY NIE MOGĄ ZAGWARANTOWAĆ WYDAJNOŚCI LUB WYNIKÓW, JAKIE MOŻNA UZYSKAĆ KORZYSTAJĄC Z NINIEJSZEJ STRONY INTERNETOWEJ. W SZCZEGÓLNOŚCI, NIE UDZIELAJĄ ONI ŻADNYCH GWARANCJI, WYRAŹNYCH LUB DOROZUMIANYCH, CO DO NIENARUSZANIA PRAW OSÓB TRZECICH, PRZYDATNOŚCI HANDLOWEJ LUB PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU. W ŻADNYM WYPADKU NIE BĘDĄ ONI PONOSIĆ ODPOWIEDZIALNOŚCI WOBEC UŻYTKOWNIKA ZA JAKIEKOLWIEK SZKODY WTÓRNE, PRZYPADKOWE LUB SZCZEGÓLNE, W TYM ZA WSZELKIE UTRACONE ZYSKI, UTRACONE OSZCZĘDNOŚCI LUB UTRATĘ INFORMACJI WYNIKAJĄCE Z KORZYSTANIA Z TEJ USŁUGI, NAWET JEŚLI JEDEN Z ICH PRZEDSTAWICIELI ZOSTAŁ POINFORMOWANY O MOŻLIWOŚCI WYSTĄPIENIA TAKICH SZKÓD, LUB ZA JAKIEKOLWIEK ROSZCZENIA OSÓB TRZECICH.

Korzystając ze strony automatycznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych (adresu e-mail) na potrzeby Portalu oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą e-mail informacji o aktualizacjach Portalu. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych jak i handlowych drogą e-mailową Wyrażasz także zgodę na otrzymywanie wiadomości SMS

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany tej umowy w dowolnym momencie.